close
تبلیغات در اینترنت
روانشناسی بستنی
روانشناسی بستنی

بستنی وانیلی

شما انسانی شاد و پرهیجان هستید که از روی انگیزه آنی و بدون فکر قبلی عمل می کنید. در زندگی خطرات زیادی را می پذیرید و اهداف بزرگی در سر دارید. انتظار شما ازخودتان بسیار زیاد است و از ارتباط با اقوام نزدیک خود لذت می برید . به طور کلی انسانی خونگرم، پرتلاش، آرمانگرا، با احساس و در مواردی درونگرا هستید.

 

بستنی شکلاتی

شما سرزنده و بانشاط، خلاق، خوش لباس، برون گرا و فریبنده هستید. زندگی شما سرشار از شور و هیجان است. به سادگی روی دیگران تاثیر می گذارید . به طور کلی طرفداران این بستنی از اینکه در مرکز توجه دیگران باشند لذت می برند و گرفتار شدن در روال عادی زندگی برایشان کسالت آور است.

بستنی گردویی ( خودم عاشششششششقشم!! )

شما منظم، با دقت و کمال گرا هستید که به جزئیات بسیار اهمیت می دهید و در مسائل مالی محافظه کارید و اطرافیانتان شما را انسانی با وجدان و وظیفه شناس می پندارند. علاوه بر این پرجنب و جوش و پرتکاپوئید و در ورزش ها اغلب در پست مهاجم ظاهر می شوید تا گوی سبقت را از دیگران بربایید.

بستنی با طعم موز

شما انسان راحتی هستید که مسائل را ساده در نظر می گیرید و سخاوتمندید و در فعالیت هایتان متعادل عمل می کنید. صداقت در شخصیت شما دیده می شود و در عین حال دلسوز و مهربانید.

 

 

بستنی با طعم توت فرنگی

شما انسانی خجالتی هستید با این حال احساسات نیرومندی دارید، شکاک، مستبد، خودرای و درون گرائید که به نکات جزئی و ظریف بسیار توجه می کنید. در قبال بسیاری از مسائل به راحتی خودتان را مقصر می دانید و در مواردی بد اخلاق و بدبین می شوید از جمله ابعاد دیگر شخصیت شما این است که اعتماد به نفس کمی دارید.

میدونم خوشتون اومد

برا شادی روحم فاتحه با صلوات!!!


طبقه بندی: عاشقانه ها،
برچسب ها:بستنی، بستنی گردویی، بستنی شکلاتی، بستنی وانیلی، بستنی موز، بستنی توت فرنگی، عکس، عکس بستنی، عکس بستنی شکلاتی، عکس بستنی وانیلی، عکس بستنی موزی، عکس بستنی توت فرنگی، توت فرنگی، موز، شکلات، گردو، وانیل، خوشمزه ها، خوشمزه ترین بستنی، روانشناسی،
♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ? LIKE IT♥ امتیاز : ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥
تعداد بازدید مطلب : 27

[ سه شنبه 06 اسفند 1392 ] [ 14:11 ] [ نازنین ] [ نظرات () ]
مجله اینترنتی دانستنی ها ، عکس عاشقانه جدید ، اس ام اس های عاشقانه